Trenutno radim u USA i hoću da uvezem neki..četvorotočkaš

Opšta pitanja koja nisu pokrivena u ostalim temama pod „Vozila“.
vlada
Возило: CanAm Maverick Trail

Re: Trenutno radim u USA i hoću da uvezem neki..četvorotočkaš

Post by vlada »

Ne može ti niko pomoći da bi se odlučio. Ski & Sea Beograd je pouzdana firma koja je na ovim prostorima godinama.

Ulaganje? ATV/Quad/SxS je zabava (barem za 95% posetioca ovog sajta) i samim tim tako treba i da se gleda, kao zabava i rekreacija, veoma lepa ali dosta skupa. Ne zaboravi da pored vozila imaš i održavanje, kupovinu opreme, dodatne opreme, troškovi goriva i sl.

Ja da sam na tvom mestu, ne bih uopšte razmišljao o 850ci, pre bih uzeo entry level model koji je duplo jeftiniji koji radi isti posao - realno (450 ili 570). Glavno je da je produžen (dvosed) i da ima EPS, kubikaža je za "pokazivanje" a u realnosti uopšte nije važna, kažem u realnosti, subjektivno je važna i zato proizvođači i naplaćuju tako premium segment :). Ako želiš da se "pokažeš" onda moraš i da se "otvoriš" - filozofija svih proizvođača ;)

Što se tiče toga da može da ti dosadi - to je tačno 100% ako nemaš društvo, kao i sa svakom drugom aktivnosti, ako nema dobrog društva onda može brzo da dosadi..

Ako nemaš drugare koji imaju ATV, onda je bolje da potrošiš 14+K EURa i uzmeš Commander od Ski & Sea (sada imaš 2015 model na akciji) i onda ćeš uvek imati društvo :beer:
milansilni
Возило: CAN AM outlander Max 850XTP

Re: Trenutno radim u USA i hoću da uvezem neki..četvorotočkaš

Post by milansilni »

Malo je kod nas- zbog finansijske krize -manje ljudi što mogu da kupe atv..mada i da je bolja situacija čisto sumnjam da bi se više ljudi opredeljivalo. .jer ima pametnijih stvari.
Mene je samo eto zanimala čista sugestija kao i ova tvoja..da se eto odlučim i prelomim u odabiru..i eventualnoj kupovini. A uvek je bilo onih koji bi odlučili da uzmu..i mnogo više njih da ne uzmu..i to pogotovo nov.
Kao i sa svim i svačim. Više sam voleo da vidim te negativne komentare pa da promislim o njihovoj opravdanosti.
Ovako smo malo..malobrojni..pa ću sam eto još razmisliti i odlučiti. Hvala na odgovoru.
Post Reply